Nastartuj svou kariéru v IT

 

Studuješ a chceš získat praktické zkušenosti už během studia? V programu Stáže v ICZ dáváme možnost studentům, kteří se chtějí naučit v praxi něco navíc a mají ambici na sobě dál pracovat. Pro ty, kteří mají rádi výzvy a mají zájem zapojit se do zajímavých projektů v rámci tohoto programu, nabízíme následující pozice:

Programátor (junior)

Projektový manažer (junior)

Analytik (junior)

Produktový manažer (junior)

Zapoj se i ty do programu Stáže v ICZ a získej zkušenosti, které se počítají!

Rádi dáváme prostor absolventům VŠ, kteří mají chuť odstartovat svou kariéru v IT buď na expertní IT pozici nebo v dalších oblastech našeho businessu. Staň se součástí našeho týmu, budeš profesně růst a rozvíjet svou odbornost ve světě moderních IT technologií za podpory zkušených kolegyň a kolegů.

Chceš raději vést tým, koordinovat práci ostatních a nebojíš se převzít zodpovědnost? U nás se můžeš rozvíjet také do manažerské role, ve které uplatníš svou osobnost, přístup a energii.

Proč si vybrat ICZ?

 

Práce na reálných IT projektech

Rozsah stáže 3 – 12 měsíců

Vlastní odborný mentor a možnost dalšího vzdělávání

Flexibilní pracovní úvazek (DPP, DPČ)

Možnost dalšího profesního uplatnění v rámci Skupiny ICZ

Cenné profesní zkušenosti 

Příběhy absolventů a stážistů

 

Jakub Kačmár

IT konzultant, tým Logistika

Monika Pouzarová

Tester SW, sekce DMS a systémy

Spolupráce s VŠ a kde se můžeme potkat?

 

Pravidelně se účastníme studentských pracovních veletrhů – veletrh ŠANCE na VŠE v Praze, seriál veletrhů iKariéra na VUT v Praze, Brně a Plzni, Den firem pro matematiku a informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě UK, veletrh IT Trhovisko na Žilinské univerzitě a veletrh JobChallenge v Brně. Navázali jsme dvě partnerství s fakultami, kde se mimo jiné podílíme také na samotné výuce formou zajímavých projektů – Fakulta podnikohospodářská na VŠE v Praze a Fakulta řízení a informatiky na Žilinské univerzitě.

Skupina ICZ partnerem FPH VŠE

Zaujali jsme Tě?

 

Podívej se na aktuální nabídku pracovních pozic nebo nám zašli životopis společně s průvodním dopisem prostřednictvím našeho kariérního formuláře.

Přidej se k nám do týmu ICZ!