Bezpečně v security vodách 2023

Vážení obchodní přátelé,

 Zveme vás na další ročník zákaznické akce Bezpečně v security vodách s ICZ. Tento rok jsme pro setkání vybrali vodní plochu Máchova jezera, konkrétně zázemí i komfort hotelu Port a tradičně jsme přizvali naše nejvýznamnější technologické partnery CheckPoint, CyberArk a F5. Opět bude prostor na spoustu zajímavých informací, zábavy i diskusí nejen nad prezentovanými produkty.

CheckPoint inženýři představí a názorně předvedou přínosy a výhody produktové rodiny Horizon XDR/MDR. F5 vám zase přiblíží transformaci svých produktů do cloudových služeb, které můžete pohodlně konzumovat pro ochranu vašich on-prem i cloudových systémů. CyberArk následně zakončí vendorské prezentace představením svého unikátního systému pro ochranu lokálních administrátorských účtů na pracovních stanicích a serverech prostřednictvím Endpoint Privilege Management.

Posledním blokem k poslechu bude představení novinek v našem produktovém portfoliu, kde se letmo zmíníme o automatizovaném systému pro penetrační testování (Pentera), dlouhodobě nejlépe hodnoceným SASE řešením (Netskope), dále zmíníme řešení pro centralizovanou správu bezpečnostních politik (Tufin) a dle času i další zajímavé novinky, kterými pomáháme našim klientům dosáhnout optimální a efektivní ochrany provozovaných systémů.

Tradičně jsme pro vás připravili i zajímavý doprovodný program a letos se můžete těšit na závody v plachtění a již klasicky paddleboardy (plavky s sebou). Večerní pohodu nám pomohou naladit borci z Bugsy`s baru ochutnávkou ginů a rumů.

Budeme se na vás těšit 8. června v Hotelu Port u Máchova jezera.

Těšíme se na viděnou,

Tým ICZ a.s. 

  • Budete na akci spát?